Організаційно-масова робота

Єдність у меті, свобода у творчості, всьому – любов!

Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява...

Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов   і неси її всьому світові.

Одним з важливих напрямків роботи Центру творчості  є організаційно-масова робота, яка містить у собі організацію дозвілля дітей та підлітків, спілкування з однолітками в різних формах ігрової та дозвіллєво - розважальної діяльності, поліпшення психологічного здоров’я дітей, створення умов для професійної орієнтації та самовизначення особистості.

Під керівництвом культорганізатора ЦТДУМ, Олени Дмитрівни, творчі колективи учнів проводять культурно- освітні і оздоровчі заходи.

Масові заходи характеризуються чіткою структурою, насиченістю, різноманітністю методів та форм їх проведення. Це такі традиційні свята   як «День відчинених дверей», «Свято осені», «Свято Миколая», «Новорічні свята»,« Різдвяні зустрічі» .

Тематична концертна програма, присвячена Т.Г.Шевченку  - «Вінок Кобзареві», День Перемоги, «День матері», «День захисту дітей», «День міста».

Велика увага приділяється військово - патріотичному вихованню учнів та молоді, формуванню патріотичної свідомості. Вихованці приймають участь  в традиційних святах міста та району, таких як  День соборності України « Єдина духом Україна», День Героїв Небесної Сотні  «А сотню вже зустріли небеса»", День вишиванки

« Вишиванка - національна святиня», День гідності і свободи « За Україну день і ніч стояв Майдан», День мужності та милосердя «Борімося – поборемо!», «Слава козацька, не вмре, не поляже» - до дня козацтва та  багато інших.

Організаційно-масова робота у  нашому закладі планується за всіма напрямками художньо-естетичного циклу та з дотриманням календарних свят згідно річного плану роботи.

Метою та основними завданнями масових заходів є пошук і надання підтримки здібним, обдарованим і талановитим дітям та учнівській молоді; патріотичне виховання та організація змістовного дозвілля дітей і юнацтва з урахуванням особистих та колективних інтересів, пошук нових форм його організації; стимулювання творчого, патріотичного, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва в творчій самореалізації; популяризація та пропаганда розвиваючих дозвіллєвих програм для дітей та юнацтва.

Дубецька Олена Дмитрівна народилася  01. 02. 1966 року у м. Роздільна,  Одеської області.  Має повну вищу освіту, працює культорганізатором В ЦТДУМ з 1995 року.  Стаж роботи 22 роки.

Вона систематично  організовує поточне і перспективне планування позашкільної роботи та його здійснення. Постійно розробляє навчально-методичну документацію, організовує роботу серед батьків з питань організації виховного процесу.

Олена Дмитрівна приймає активну участь в проведенні районних семінарів-практикумів, надає методичну допомогу вчителям шкіл ,керівникам гуртків та студій для проведення виховних заходів.

Людина творча, обдарована, вона сама складає   та розробляє сценарії масових заходів та проводе їх на високому професійному рівні.

Олена Дмитрівна знаходиться в постійному творчому пошуку, вміло упроваджує в свою роботу нові технології  проведення масових заходів. Простота  та відвертість, ,доброзичливе ставлення до  колег, вихованців, їх батьків дає їм можливість шанувати та поважати її. За ефективну та сумлінну працю, творчий неспокій, небайдужість, активну життєву позицію, за насичену організацію з змістового дозвілля вихованців ЦТДУМ та дітей міста  і району  вона неодноразово була нагороджена  грамотами закладу, відділу освіти, управління Освіти та науки України та Почесним знаком «За вагомий внесок у розвиток міста» .

Моє педагогічне кредо:

«Щоб бути щасливим - роби добро іншим».

Життєве кредо:

«Любити, розуміти, допомагати».

Життєвий девіз:

«Ніколи не може бути бажання без прагнення його втілити.

Але для цього ми маємо єдине що в нас є,- це час!

Кожен з нас – це те, що він зумів зробити зі своїм часом

Той, хто прагне, зробить більше за того, хто може».

Творче кредо:

«Розвиток - Творчість - Компетентність - Успіх»

«Ми любимо свою професію і віримо, що наші зусилля у вихованні та навчанні дітей допоможуть формувати в наших вихованцях  життєві компетентності».

«Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях – мудрість».

«Відкрити у кожній дитині творця, дати їй пробудитися і розквітнути»

Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.

Рецепт вчительського щастя:

Візьміть чашу терпіння,

Налийте туди повне серце любові,

Вкиньте дві пригорщі щедрості,

Хлюпніть туди ж гумору,

Посипте добром,

Додайте якомога більше віри,

І все це добре перемішайте.

Потім намажте на шматок відпущеного вам життя

І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху!

Рецепт вчительської молодості:

Систематично вживай: бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності. Виконуй все це ретельно і будеш вічно молодим, вчителю!